от 0 коментари
Специфична екскурзия
Неограничена
___
За Хотела:
Хотел Пеликан 4* се намира на хълм, от който се открива гледка към целия залив.
Хотел Пеликан се състои от една 4 етажна сграда и разполага с 238 двойни стаи, стаи де лукс, както и малки апартаменти (junior suite).
Изцяло обновен през 2000г., Пеликан Ви предлага комфорт и разнообразие на предлаганите услуги.
Тук се намира основният ресторант Бургас, с кът за непушачи и тераса . За вашето добро настроение на разположение са и лоби бар, снек – бар и бар на басейна.
Хотелът разполага с басейн както и с отделен басейн за деца, сауна, джакузи, фитнес център. Салон за масаж и козметичен салон (последните две са платени услуги! ).
Описание на стаите:
В хотел Пеликан на Ваше разположение са:
– 189 стандартни стаи (23 кв.м, с две единични легла или спалня). Мин. настаняване: един възрастен. Макс. настаняване: двама възрастни и едно дете;
– 41 Джуниър суит (26-36 кв. м., по-голяма стая с две легла и място за сядане, разтегателен диван). Мин. настаняване: двама възрастни и две деца над 2 години или трима възрастни;
– 9 апартамента (33-38 кв. м., 1 отделна спалня с голямо легло-размер и 1 хол и място за сядане, разтегателен диван). Мин. настаняване: Двама възрастни и две деца над 2 години или трима възрастни;
Спорт / Забавления:
ВЕЧЕРНА АНИМАЦИЯ
– Международен анимационнен състав от 40 човека (професионални танцьори, бразилски танцьори – капоера, хип-хоп група)
– 14 различни забавления и шоу програми
– Амфитеатър с капацитет 1600 души,с професионално звуково и осветително оборудване
– Вариететно шоу с професионални декори и костюми (танцово, мюзикъл, комедийно и огнено шоу)
– Международно скетч шоу
– Шоу с гостите
– Детско шоу
– Фолклорно шоу /фолклорна музика и танци/
– Веднъж на две седмици вечерно шоу край басейна с фойерверки
– Веднъж на две седмици плажно парти с огън /на окрито/ и фойерверки
– Жива музика пет пъти в седмицата
– Дискотека – всяка вечер от 23:00 до 02:00.
Лято 2023 г.
Ранни записвания -10% за резервации направени до 31.03.2023г.
Цена за настаняване през СЕЗОН 2023, All Inclusive |
||||
Вид настаняване |
Сезон II |
Сезон III |
Сезон IV |
Сезон V |
Минимален престой |
4 нощ. |
5 нощ. |
5 нощ. |
5 нощ. |
Легло в двойна стая |
125 лв. |
153 лв. |
190 лв. |
212 лв. |
Възрастен на доп. легло |
100 лв. |
123 лв. |
152 лв. |
170 лв. |
Единична стая |
175 лв. |
231 лв. |
324 лв. |
425 лв. |
Джуниър суит парк 2+2 деца до 11.99г. или 3+1 дете до 5.99г. |
363 лв. |
446 лв. |
553 лв. |
617 лв. |
Апартамент – парк 2+2 деца до 11.99г. или 3+1 дете до 5.99г. |
376 лв. |
461 лв. |
572 лв. |
637 лв. |
Апартамент- басейн 2+2 деца до 11.99г. или 3+1 дете до 5.99г. |
395 лв. |
480 лв. |
556 лв. |
621 лв. |
ВИП джуниър суит – море 2+2 деца до 11.99г. или 3+1 дете до 5.99г. |
415 лв. |
419 лв. |
528 лв. |
588 лв. |
Цената е на ден на човек в двойна стая и на помещение за апартамент и включва: нощувка, All Inclusive, чадър и шезлонг около басейна и на плажа/до изчерпване на количествата/, аквапарк 01.06 – 15.09.2023г., паркинг, курортна такса.
Час за настаняване във висок сезон след 14:30ч.
Час за освобождаване във висок сезон до 11:30ч.
Пакетът All Inclusive започва с обяд в деня на пристигане и завършва със
закуска в деня на заминаване.
Туристите, които се настаняват с деца, задължително трябва да носят и да представят на рецепция преди настаняване: Акт за раждане или международен паспорт на децата.
*Не се гарантира предварително точната локация на апартамент стандарт/промо.
Условия за анулации и неустойки:
Сезон I: Анулация без неустойка до 7 дни преди датата на пристигане.
• За анулации, получени след датата определена като срок за безплатно анулиране, се заплаща обезщетение за неустойка в размер на 50% от стойността на резервацията.
Сезон II: Анулация без неустойка до 10 дни преди датата на пристигане.
• За анулации, получени след датата определена като срок за безплатно анулиране, се заплаща обезщетение за неустойка в размер на 50% от стойността на резервацията.
Сезон III:Анулация без неустойка до 14 дни преди датата на пристигане.
• За анулации, получени след датата определена като срок за безплатно анулиране, се заплаща обезщетение за неустойка в размер на 100% от стойността на резервацията.
Сезон IV: Анулация без неустойка до 21 дни преди датата на пристигане.
• За анулации, получени след датата определена като срок за безплатно анулиране, се заплаща обезщетение за неустойка в размер на 100% от стойността на резервацията.
Сезон V: Анулация без неустойка до 30 дни преди датата на пристигане.
• За анулации, получени след датата определена като срок за безплатно анулиране, се заплаща обезщетение за неустойка в размер на 100% от стойността на резервацията.
Намаления:
*Дете до 5.99 г. се настанява безплатно на допълнително легло.
*Дете 6 – 11.99 г. настанено на допълнително легло ползва 50% намаление.
*Дете 2 – 11.99 г. настанено на редовно легло ползва 25% намаление, но не и през висок сезон V.
Забележки:
1. Възможно е максимално настаняване на 3 възр.+ 1 дете /0 – 5,99 / в помещения тип джуниър сюит / апартамент, като детето е безплатно и влиза в цената на помещението.
2. Възможно е максимално настаняване на 3 възр.+ 1 дете /6 – 11,99 /в джуниър сюит и 2 възр.+ 3 деца /2 – 11,99 / в помещенията тип апартамент, като детето заплаща с – 85% отстъпка от цената на типа помещение в хотела на настаняване, със съответната гледка, в резервирания ценови период.
3. Настаняване 2 възр.+ 2 деца /0 – 11,99/ + 1 инфант /0 – 1,99/ e възможно само в помещения тип апартамент;
*Цената на стандартните стаи е на човек на ден при указаната заетост на помещенията – При заетост 1 възрастен + 1 дете се калкулира цена за възрастен в двойна стая + цена за дете на редовно легло/без висок сезон V/, при заетост 1 възрастен + 2 деца = на цената на 2-ма възрастни в двойна стая;